KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024267
nr 1402 4267
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Signerad, änder. Olja på duk, 45x53cm, yttermått inklusive ram: 58x68cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:11:29
200 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr